Okulary
W naszych salonach optycznych znajdą Państwo kolekcje opraw okularowych renomowanych polskich i zagranicznych producentów. Każdy może znaleźć u nas coś dla siebie. Z przyjemnością pomożemy Państwu w dobraniu najbardziej odpowiedniej oprawki, dostosowanej do potrzebnej wartości korekcyjnej i Państwa upodobań.

Oferujemy oprawy różnego typu i wykonane z różnych materiałów: pełne i takie, w których soczewki podtrzymuje żyłka, a także oprawy bezobwódkowe, wykonane z tworzywa i metalu, lekkie konstrukcje tytanowe i stalowe, okulary antyalergiczne oraz cieszące się dużą popularnością oprawy z nakładkami przeciwsłonecznymi.

Okulary dla dzieci

Z myślą o najmłodszych proponujemy specjalne kolekcje bezpiecznych i wytrzymałych opraw dla bardziej aktywnych maluchów. 

Elastyczne i delikatne oprawy Miraflex i NanoVista wykonane ze specjalnego tworzywa, dla dzieci już od pierwszego roku życia. 

Bardzo lekkie i gumowane od wewnątrz oprawy Centrostyle wykonane ze specjalnego tworzywa o nazwie Grilamid. 

Popularne oprawy wykonane z lekkiego i wytrzymałego tworzywa TR90 ze specjalną konstrukcją zawiasów zausznika dającą większy zakres ruchu.

Okulary sportowe

Dla osób aktywnych polecamy specjalne rozwiązania dające możliwość korekcji widzenia nawet przy uprawianiu sportów bardziej kontaktowych. 

Oprawy wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów poliwęglanowych z osłonami zwiększającymi komfort i opaskami dobrze utrzymującymi oprawę w miejscu. 

Przylegające do twarzy oprawy o zwiększonej krzywiźnie, ze wstawkami umożliwiającymi osadzenie okularowych soczewek korekcyjnych a także maski do nurkowania z podobnymi wstawkami.

Okulary specjalne

W naszej ofercie posiadamy także wiele rodzajów okularów ochronnych zarówno z możliwością wstawienia korekcji jak i bez oraz specjalne osłony montowane do własnych okularów do różnych typów prac (np. spawanie, szlifowanie). 

W sprzedaży posiadamy również specjalne okulary do makijażu.

Okulary przeciwsłoneczne

Dla właściwej ochrony wzroku w słoneczne dni proponujemy okulary przeciwsłoneczne cenionych producentów, wyposażone w niezbędne filtry. 

Proponujemy także montaż barwionych soczewek okularowych z własną korekcją, także w wersji z polaryzacją. 

Dodatkową opcją mogą być okulary przeciwsłoneczne nakładane bezpośrednio na Państwa własną oprawę korekcyjną bądź specjalne nasadki.

 :
 :
 :
 :
 :
 :
 :
 :
 :
 :
 :
 :
 :
 :
 :
 :
 :
Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!